Правила гарного тону - запорука успіху

Успіх у суспільстві залежить від багатьох причин, серед яких наша зовнішність займає одне з останніх місць. Взагалі кожному з нас не зайве замислитися над наступним: не надмірно ми ласкаві, не втомлює чи послужливі, не занадто дратівливі, не схильні до ризикованих зізнанням, не надто Чи часто розповідаємо про свої турботи і неприємності або, навпаки, хвалимося успіхами; може Можливо, ми говоримо надто безапеляційно, голосно, знервовано?

Відсутність ефектної зовнішності не заважає успіху, якщо в людині є більше - внутрішня привабливість. Це поняття не піддається конкретному визначенню. Успіхом, як правило, користуються життєлюби, діяльні, доброзичливі, допитливі люди з веселим, легким вдачею. Поряд з такою людиною все завжди відчувають себе затишно.

• Успіхом користуються дівчата скромні, але не «недотепи»; жінки з розвиненим інтелектом, але не «заумні»; гідні поваги, але не зразкові, тому що важко полюбити жінку, якій нічого прощати.

• Привабливий хлопець, про якого прийнято говорити: серйозний, але не педант. З власними переконаннями, але поблажливий до чужих слабостей. Розсудливий, але емоційний. Однак найкращі якості не вселять симпатії, якщо людина позбавлена великого дару - почуття гумору, особливо по відношенню до себе.

• Дуже заважають повнокровним, діяльної життя в суспільстві, позбавляють людину такого необхідного йому і прекрасного почуття, що він потрібен і приємний оточуючим, так звані «комплекси», тобто вкорінене переконання своєї непереборної неповноцінності в різного роду обставинами ьствах. З цим необхідно боротися. Немає людини, у якого були відсутні б привабливі якості. Потрібно пам'ятати про них і їх розвивати.

• Не стомлюйте оточуючих одкровеннями про своїх уявних або дійсних недоліки. Не скаржтеся на вік, зріст, комплекцію, колір обличчя, прізвище, освіта, форму носа, колір волосся, фінансове становище, місце проживання. Є люди, виводиш знайомих скаргами на необхідність носити окуляри, професію батька, розмір свого взуття.

• Не слід постійно розповідати на людях про свої невдачі; як правило, така людина стає нецікавим.

• Не користуються розташуванням люди занадто вимогливі. Постійні непомірні вимоги зазвичай дратують оточуючих, а зовсім не переконують їх у нашій власній непересічність.