Жінка на посаді керівника

Жінка, що досягла статусу керівника, не повинна дозволяти собі диктаторських нахилів, будь то вдома чи на роботі. Чоловіки за час свого сходження наверх відчувають різні труднощі, але не в такій мірі, як жінки, в силу особливостей жіночої статі. Тому, коли жінка домагається свого, вона може впасти в дратівливу інших важливість. Коли така жінка віддає розпорядження, вона домагається негайного виконання і ніколи не бере до уваги людський фактор. Буває, що, отримавши ділове і професійне визнання, жінка вкрай рідко зберігає душевність, жіночність і доброту.

Насправді ж всі ці якості тепер потрібні їй більше, ніж коли б то не було, якщо вона розраховує на подальше просування по службі і на збереження подружнього щастя або сімейних відносин.

Жен щі на с положенням є привабливою мішенню для заздрісного колеги по службі чоловічої статі. Вона дратує його, загрожує його становищу, не бере до уваги його пропозиції, зневажає його гідність. Вона забуває про жіноче такті і жіночих хитрощах і намагається розмовляти з ним як чоловік з чоловіком. Це веде до неминучого поразки. Якби жінки в сфері бізнесу пам'ятали про те, що вони перш за все жінки, то зустрічали б набагато менше опору з боку чоловіків. Ніякої обсяг професійних знань ніколи не замінить простий факт відсутності жіночності.

Час від часу в діловому житті жінці-керівнику доводиться платити за клієнтів-чоловіків або брати на себе їх частку під час ділових сніданків. У всіх цих випадках (заради чоловіка) жінка прагне уникати публічної демонстрації своїх фінансових зобов'язань. Спостерігачі з боку не можуть знати обставин, а чоловіків легко дратує узурпація працює жінкою їх традиційної ролі. Якщо навіть вона снідає з молодшим за рангом керівником, краще надати йому честь, хоча б зовні, заплатити за рахунком.