Заручини, весілля

Кілька порад всім закоханим

Завжди пам'ятайте, що почуття, як це не сумно, швидкоплинні, а життя має продовжуватися. Так чи варто пороти гарячку і лізти в пляшку? Все, що відбувається з вами, має відбуватися за згодою двох. І по зрілому роздуму! Тоді не буде закидів, каяття і взаємних звинувачень.

Вам не терпиться скріпити свої стосунки шлюбним союзом? А якщо подумати? Любов - це свято, а сімейне життя - будні. До цих буднях потрібно грунтовно готуватися ... І вже, як мінімум, добре уявляти собі, з ким збираєтеся їх проводити. Навіть якщо вам дуже хочеться весілля, не поспішайте! У вас же все життя попереду! Знаєте, як надходять багато молодих пар за кордоном? Щоб дізнатися один одного краще, вони деякий час живуть разом, але окремо від батьків. Часом необхідність ділити тяготи побуту протвережує навіть найгарячіші голови ...

Те, що пов'язує двох, не повинно стати надбанням третього. Правда, «у кого що болить, той про те і говорить», проте буває вкрай неприємно дізнатися від стороннього, що один вибовкав те, що стосується лише вас двох. Краще нікого не посвячувати в те, що відбувається, коли ви буваєте наодинці один з одним.

Перед весіллям

З заручинами, весіллям і деякими іншими радісними і сумними сімейними подіями пов'язано багато сильних вражень. І добре, що на все існує безліч правил, за які перебувають в розгубленості закохані можуть вхопитися як за рятівну соломинку. Якщо серце переповнюють почуття, то, дотримуючись правил, ви все ж зможете діяти розумно.

Не за горами той час, коли і вам захочеться поєднати себе узами шлюбу!

Пропозиція руки і серця

Це, здавалося б, проста дія викликає значні труднощі у багатьох закоханих. Ось тут-то якраз і приходить на іомошь етикет!

Ще раз нагадуємо: «Якщо не знаєте, як вчинити, щоб поводитися але етикету!» Що ж радить етикет?

Наберіться сміливості і відверто поговорите один з одним про свої почуття і наміри. Не треба соромитися! Якщо ви дійсно любите один одного, вам давно пора це з'ясувати і порозумітися!

Якщо дівчина згодна, її обранцю потрібно «попросити у батьків руки дочки», як це красиво називалося в колишні часи. Зазвичай обранець дочки вже знайомий з майбутніми тестем і тещею. Між нареченим і батьками нареченої встановилися хороші відносини. І якщо молода людина вирішується заявити про свій намір одружитися, це можна зробити в невимушеній формі при зустрічі з батьками за келихом вина. Вкрай небажано, щоб подібний крок виявився несподіваним для батьків дівчини. Завжди краще, якщо дочка попередньо переговорить з батьками, щоб вони, якщо у них є сумніви, змогли своєчасно їх висловити.

Після цього наречений і наречена в першу чергу наносять візит його батькам. Якщо батьки живуть в іншому місті, то майбутній чоловік і жінка можуть сповістити їх про свій намір листом.

Заручини

Святкування заручин зазвичай влаштовують батьки нареченої. Обручки купує наречений. Кожна пара вирішує сама, коли надягти кільця, - у день отримання згоди батьків, вранці в день заручин або, нарешті, під час святкування заручин. Наречений повинен надіти кільце на палець нареченої. Кільце, яке надягають в день заручин, зазвичай носять на лівій руці; обручку - на правій.

Розірвання заручин

Не хотілося б згущувати фарби, але буває, що наречений і наречена в період заручин приходять до висновку, що вони один одному не підходять. Дуже неприємно розривати заручини, але це все-таки краще, ніж, закривши на все очі, вести справу до свідомо нещасливим шлюбу.

Якщо в період заручин ви зрозуміли, що не підходите один одному »то потрібно розійтися так, щоб потім на вулиці можна було спокійно привітатися один з одним.

Весілля

Оголошення про весілля. Оголошення про весілля робиться, в загальному, так само, як і оголошення про заручини. Батьки нареченої направляють особисті листи або листівки родичам і знайомим із запрошенням на весілля із зазначенням часу і місця весільного торжества.

Запрошені повинні негайно вирішити, чи підуть вони на весілля, і повідомити відповідь. Тому ввічливість вимагає, щоб запрошення були надіслані приблизно тижні за три до весілля.

У загсі. Про реєстрацію шлюбу повинен подбати наречений. Якщо нареченого і наречену супроводжують в загс тільки найближчі родичі і друзі, то чоловіки повинні бути в темних костюмах, а дами - в костюмах або сукнях, гармоніюють з костюмами чоловіків. Наречена приходить з весільним букетом, який вранці в день весілля їй дарує наречений. Кільця вручає часто не співробітник загсу, а самі батьки нареченої. Якщо для молодят, а також для їх батьків та присутніх на одруження гостей влаштовується привітання, спочатку вітають молодят, а потім - батьків нареченого і нареченої.