Візити іногородніх

Візити іногородніх при сучасному способі життя створюють для господарів серйозні проблеми. У знайомих і навіть родичів можна зупинятися тільки після багаторазового наполегливого запрошення або в тих випадках, коли точно відомо, що інакше вони будуть ображені. Але тоді обов'язково заздалегідь сповістити про терміни свого приїзду.

Особливо страждають від наїздів непроханих гостей жителі курортних або дачних місць. Причому останні часто приїжджають «пожити» в повній впевненості, що все це цілком природно... Якщо отримано чітке запрошення провести в дачній місцевості відпустку за рахунок господарів, приїжджий повинен подумати про подарунок, під час перебування в гостинному домі фінансувати похід в театр, в кафе, на екскурсію. Після від'їзду потрібно обов'язково надіслати лист із вдячністю.

Заїжджати до знайомих з ночівлею без попередження можна лише за умови найбільш тісних дружніх стосунків або якщо господарі раз і назавжди дали вам це право. Зайшовши в чужому місті до знайомих, не слід через кілька годин заявляти про своє бажання переночувати або приїжджати з тим же пізно ввечері. Якщо становище безвихідне, про нього потрібно порадитися відразу ж після приходу. Переночувавши, вранці не намагайтеся грунтовно прибирати після себе ліжко, а лише застеліть її ковдрою.

Роль государства в рыночной экономике