Вечірка

Дружня вечірка, зрозуміло, відрізняється від урочистого вечора в офіційній обстановці. Влаштовуючи вечірку, треба враховувати товщину стін вашої квартири і характер сусідів, щоб не заподіяти їм занепокоєння. А потім вже залишається лише прибрати килим, включити магнітофон або програвач і танцювати як вам хочеться і скільки хочеться.

Зовсім інші правила вступають в силу, коли танці носять характер громадського заходу.

• Чоловіки зобов'язані запрошувати дам на танець. Зауважимо, що якщо жінка відмовила кому-небудь в танці, то вона повинна відмовити в ньому, і іншим. Запрошення на танець і вибачення у разі відмови повинно бути обов'язковим правилом для кожного чоловіка.

• Отже, партнерка вам не відмовила, і ви вже танцюєте. При цьому не треба занадто близько притискати до себе партнерку, відстань між вами повинно відповідати вимогам того чи іншого танцю.

• Збираючись на танці, особливу увагу слід приділити особистій гігієні.

• Танцюючи, можна вести невимушену бесіду, а якщо ви не знаєте, про що говорити, або інтереси партнерки вам поки невідомі, можна танцювати і мовчки. Коли танець закінчився, слід подякувати партнерку, можна навіть поцілувати їй руку на знак подяки за доставлене задоволення і проводити даму на місце.

• З ким танцювати? Перш за все зі своєю супутницею; одруженому людині — зі своєю дружиною, з дружинами друзів, що сидять з вами за одним столом, зрозуміло, з господинею дому, і взагалі з усіма знайомими вам жінками (якщо зібралися не надто багато).

• Якщо ви не знаєте, як правильно танцювати деякі танці, танцюйте так, як вмієте. Звичайно, якщо втомилися, можна відпочити. Невід'ємною частиною спілкування на танцювальному вечорі є легка, невимушена розмова, який теж треба вміти підтримати.

• В особливо урочистих випадках (на прийомі, святковому вечорі), перш ніж запросити даму на танець, їй необхідно представитися. На подібних заходах непристойно запрошувати незнайому вам даму. Це можна зробити на вечорі з обмеженим числом запрошених.

Формирование научного мировоззрения у школьников