Катання на гірських лижах

У лижників існує таке правило: у разі наїзду один на одного винен той, який по схилу знаходився вище. Тому, коли під'їжджаєте до стоячого людині і хочете біля нього зупинитися, зупиняйтеся нижче нього. Також будьте уважні, коли обганяєте когось: людина не знає що його обганяють, так що відповідальність за можливе зіткнення лежить на обгоняющем. Порушення етикету тут загрожує падінням і травмами.

Гірські лижі — це вид спорту, пов'язаний з підвищеними навантаженнями і часто пов'язаний з равмами. Коли стоїш на горі, бачиш білий сніг, блакитне небо і сонце; кров починає грати, хочеться мчати вниз як можна швидше. Важливо тим не менш зіставляти свої можливості з бажаннями; збільшуйте швидкість і складність трас по мірі набуття досвіду і впевненості на схилі. Якщо немає впевненості, що виконання певних прийомів з високою вірогідністю призведе до травми. З іншого боку, коли освоїли якусь трасу або вид катання, не обов'язково на цьому зупинятися.

Не наступайте на лижі та сноуборди інших людей, ви ж не хочете, щоб наступали на ваші?

Піднявшись на підйомнику на вершину, відразу отъезжайте в сторону, щоб не створювати перешкод людям, піднімається слідом. Також слід швидко від'їхати, якщо раптом відчепилися при підйомі на підйомнику якірного типу (інакше «швабра»).

Формирование научного мировоззрения у школьников