Тактовність

Тактовність - одна із самих чудових рис характеру. Тактичний людина привертає до себе оточуючих, він вміє зробити так, щоб людям було добре з ним. Тактовним ми називаємо людину, яка ніколи не буде настирливим, не втомить, не образить, не пожартує недоречно.

Він не стане безцеремонно розглядати стороннього або знайомого, відпускаючи зауваження з приводу його зовнішності. Він не стане давати поради тоді, коли його про це не просять. Він не буде привселюдно без підстави критикувати кого б то не було і що б то не було.

Тактичний людина завжди знає, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації. Звідки він це знає? Йому допомагають внутрішнє чуття і виховання. Таких людей називають тонкими, делікатними, чуйними.

Кожна людина може навчитися бути тактовним! А для цього досить ставитися до людей так, як вам хотілося б, щоб вони ставилися до вас. Якщо ви будете частіше «прикидати» на себе свої вчинки, жарти, поведінку, то навчитеся розуміти потреби інших людей. Адже в людях багато спільного! І те, що не сподобається вам, швидше за все, не сподобається і іншій людині. Те, на що образитесь ви, - образить та іншого! Навчіться відчувати це, співпереживати іншим. А для цього потрібно поважати інших не менше, ніж себе!