Гумор

Веселий співрозмовник завжди приємний у суспільстві, і для господарів будинку він завжди бажаний і приємний гість. Але жартувати потрібно вміючи. У суспільстві дозволена жарт з тонким глуздом і гумором, нікого з присутніх не ображає, делікатна, сказана до речі. Та й то лише між людьми, які вміють відрізнити жарт від образи. Не секрет, що є й такі, хто завжди готовий прийняти жарт за насмішку, за доказ неповаги до їх особи і дуже легко може розсердитися.

Зі старшими непристойно дозволяти собі жарти, так як це прирівнюється до порушення належного до них пошани і поваги. Так само і особи, поставлені вище, не повинні дозволяти собі жартів зі своїми підлеглими; це було б не гарно з їхнього боку.

Не слід знущатися або насміхатися над іншими. Такі люди не користуються симпатією у суспільстві; злого насмішника уникають, його навіть бояться, і у власних глузуваннях він виявляє своє недоумкуватість і брак виховання. Як легка і пристойна жарт є ознака розуму, так груба насмішка доводить протилежне і нетерпима в порядному товаристві.