Як познайомитися з хлопцем з етикету

Де знайомитися?

Для багатьох жінок, бажаючих познайомитися з чоловіком для серйозних (або не дуже) відносин, виникає питання: «Де це краще зробити?». Чисто теоретично, чоловіків повно, але життя жінки часто обмежена маршрутом «дім - робота (навчання) - магазин - дім», де шанси на вдале знайомство невеликі. Що ж робити? Потрібно розширювати свій життєвий простір, причому робити це цілеспрямовано - більше бувати там, де буває багато чоловіків, причому перспективних. Якщо поруч з вами кожен день буде проходити хоча б десяток чоловіків, то за рік їх набереться більше трьох з половиною тисяч - є з чого вибрати!

Намагайтеся частіше бувати там, де багато представників сильної статі. Будьте сміливіше. І доля усміхнеться вам і зробить саме той подарунок, на який ви розраховували. Якщо вам потрібен чоловік, візьміть ініціативу в свої руки. Йдіть туди, де є чоловіки, але вибирайте такі місця, які не будуть працювати проти вас. Наприклад, бари і нічні клуби - не найкраще місце. Якщо ви хочете тільки сексу - то ці місця підходять, але і тоді є ризик небажаних наслідків. Якщо вам потрібен чоловік - не спокушайтеся легким знайомством.

Більшість чоловіків не розглядають своїх дружин як завсідників барів і навряд чи одружуються на жінках, з якими вони знайомляться в нічних клубах. Якщо ці місця не підходять, то де ж шукати майбутнього чоловіка? Ось список деяких місць, де у вас з'являються непогані шанси:

1. Ваша робота. Почніть з колег, але не зупиняйтеся на цьому. Знайомтеся з чоловіками через роботу і на роботі, включаючи відвідувачів, постачальників, ділових партнерів та представників перевіряючих організацій.

2. Вечірні заняття та курси, спорт. Тут є маса варіантів - від курсів автовождения до секцій дайвінгу та спортивного бриджу. Тільки вибирайте курси з дальнім прицілом - звертаючи увагу на статевий склад учасників. Курси крою та шитися безперспективні, в секціях йоги чоловіків буває мало, на заняття бальними танцями і курсах англійської мови їх ходить побільше, а ось автокурси, веб-дизайн або секція айкідо в цьому плані набагато перспективніше. Ви також можете використовувати клуби за інтересами. Якщо ви збираєте марки, монети, книги або листівки, ви можете познайомитися з чоловіками, які поділяють ваші інтереси. Займіться гірськолижним спортом - і вас будуть оточувати заможні і спортивні чоловіки.

3. Навчальні заклади, навіть якщо ви вже вийшли зі студентського віку, нададуть вам прекрасну можливість для знайомства з чоловіками. Майже в кожному інституті є студенти старших, не кажучи вже про викладачів та співробітників.

4. Вечірки з друзями, корпоративні заходи, весілля та дні народження знайомих. Уникайте гучної музики і обмежте себе в спиртному, і ви зможете покласти непоганий початок майбутнього знайомству.

5. Книжкові магазини, бібліотеки та Інтернет-салони. У цих місцях зустрічаються приємні, інтелігентні люди, при цьому ви легко виявити їхні інтереси і зав'язати знайомство. Не будьте надто сором'язливою і скромною. У книжковому магазині запитайте, які книги він може порекомендувати, в Інтернет-салоні прикиньтеся «чайником» і з захопленням зробіть комплімент сусідові але приводу його знання комп'ютерних премудростей, а заодно попросіть дати кілька уроків у цій справі. У великій бібліотеці можна підібрати за смаком літературу - і чоловіків.