У громадських місцях

Кінотеатр, вернісаж

У залі кінотеатру, окрім таких «неприємностей», як дама в капелюсі, закохані зі схиленими один до одного головами, різкі духи, гучний критик, існує типовий кіно-біч: глядач, який голосно розповідає своїй супутниці (супутнику), «що зараз буде». Такого непроханого коментатора має обсмикнути його супутниця. Сторонній також має право зробити йому зауваження. У кіно, на відміну від театру, прийнято їсти цукерки, але, зрозуміло, не слід гризти голосно, шелестіти папірцями та кидати їх під стільці.

Детальніше: Кінотеатр, вернісаж

Театр

У театр краще приходити заздалегідь, за 15-20 хвилин до початку вистави, щоб був час спокійно роздягнутися, привести себе до ладу, купити програмку, пройти на своє місце. Приходячи на спектакль в останню хвилину, той, хто запізнився, заважає тим, хто вже зайняв свої місця. Звичайно, хтось має бути останнім, але треба намагатися, щоб ними не були ви.

Детальніше: Театр

У ресторані, кафе

У вестибюль ресторану першим заходить чоловік. Увійшовши у вестибюль, він має сяяти головний убір.

До зали ресторану чоловік пропускає свою даму вперед. Вибираючи місце, він має порадитись зі своєю супутницею.

Детальніше: У ресторані, кафе

В музеї

Як слід одягатися під час відвідування музею?

Головна вимога – охайність. Ваш костюм не повинен бути м'ятим, туфлі нечищеними. По можливості постарайтеся своїм виглядом показати неординарність події. Все-таки, погодьтеся, ми не так часто ходимо до музеїв. І не так часто там змінюються експозиції.

Детальніше: В музеї

У санаторії, будинку відпочинку

Що вважається найважливішим під час перебування у санаторії, будинку відпочинку?

Детальніше: У санаторії, будинку відпочинку

В церкві

У якому одязі вважається пристойним зайти до церкви?

Навіть якщо ви невіруючий і вирішили зайти сюди з простої цікавості, пам'ятайте, що недоречно відвідувати церкву в туалеті яскравих кольорів. Віруючі прийшли сюди помолитися, і ніщо не повинно відволікати їх від цього дійства. Жінки одягають сукню темних тонів і лише до святого причастя — білу.

Детальніше: В церкві