Зовнішній вигляд жінки

Жінка, яка стежить за собою, завжди ретельно одягнена, починаючи з того моменту, коли вона встає вранці, і до того моменту, коли готується до сну. Якщо має бути важка робота, вона захищає свої руки гумовими або робочими рукавичками, а після роботи ретельно змащує руки кремом. Щоб захиститися від пилу, вона покриває волосся чистою косинкою і одягає фартух або робочий халат. Її носовичок завжди чистий і ніколи не валяється на стільцях або столах в офісі або будинку. Можна користуватися разовими паперовими носовими хустками, які відразу після цього викидають.

Велике значення для зовнішнього вигляду жінки має зачіска. Треба постаратися зберегти акуратну голівку протягом всього дня. Для цього, якщо ви не користуєтеся закріплювачем для волосся, рятують від необхідності постійно поправляти зачіску, можна поправити волосся на роботі. В залежності від способу життя жінка вибирає для себе таку зачіску, щоб вона якомога довше зберігала привабливість. Ніколи не слід розчісувати волосся і обробляти нігті на людях. Поява на публіці в бігуді вважається «некультурним».

Приемка товаров от поставщиков

Макіяж

З незапам'ятних часів жінки прагнули виглядати привабливіше, ніж вони є, і тоді ж стали використовувати для цієї мети різні засоби. Сьогодні в розпорядженні представниць прекрасної статі цілий арсенал різноманітних косметичних продуктів. Проте їх застосування не повинно перетворюватися для сучасної жінки в самоціль, а має лише сприяти утвердженню її стилю і виявлення індивідуальності. Призначення косметики не в тому, щоб змінити обличчя, а в тому, щоб виявити найбільш привабливі риси.

Детальніше: Макіяж

Духи

У всі часи жінка прагнула до краси, в якому віці їй хочеться виглядати привабливіше і молодше. Жіночність і чарівність забезпечуються поєднанням елегантного одягу, хорошої фігури, привабливої усмішки. Завершальний штрих у зовнішньому вигляді жінки - уміло підібрані духи.

Нерозумно купувати парфуми тільки тому, що їх запах модний в цьому сезоні. Вони цілком можуть вам не підійти. Навіть якщо ви вдало вибрали духи, все ж не слід користуватися ними з ранку до вечора, так як не створюється ефекту зміни настроїв ні у вас, ні в навколишніх. Найкраще мати набір парфумів, одеколонів і навіть туалетної води. Більш легкі або прості за складом придатні для повсякденного вжитку, а складніші - для модного одягу після полудня та вечірнього одягу. Деякі марки одеколонів і туалетної води можна використовувати навіть на ніч.

Детальніше: Духи

Аксесуари

Гардероб сучасної жінки повинен відповідати стилю її життя, віком, захопленості. Одяг доповнюють аксесуари - біжутерія, шарфи, капелюхи, сумочки, взуття. Чим вони різноманітніші, тим легше знайти відповідний варіант одягу, створити гармонію. Зі смаком підібрані деталі дозволять виглядати модно і елегантно, підкреслять стиль. Безперечно, кращими прикрасами завжди були і залишаються краса і природність. Але красу жінки оцінюють і по таким деталям, як зачіска і взуття. Стертий каблук - ворог елегантності.

Детальніше: Аксесуари

Носовичок

Правила етикету поширюються і на користування носовою хусткою.

Можна користуватися одноразовими паперовими носовими хусточками - вони зручні у багатьох відношеннях. Їх висока всмоктуюча здатність дозволяє нам позбуватися моментів дискомфорту, витрачаючи дуже мала кількість часу.

Детальніше: Носовичок

Жінки на урочистостях

Самий вдалий вибір - костюм, брючний або зі спідницею. У ньому можна з'явитися в будь-який час дня і в будь-якому суспільстві. Якщо костюм витриманий в темних тонах і скроєний так, що його можна носити без блузки і надягати до нього ефектні модні прикраси, то тоді його можна використовувати і як вечірній туалет.

Детальніше: Жінки на урочистостях

Зачіска

Саме природне і краща прикраса кожної людини - це його волосся. Важливо пам'ятати, що здоров'я і краса волосся не даються нам раз і назавжди. Щоб волосся завжди виглядали красивими, за ними необхідно щодня ретельно доглядати. Жінка може бути сверхмодной одягнена, може виблискувати найдорожчими коштовностями, у неї можуть бути в ідеальному стані руки і обличчя, але якщо у неї при цьому неохайні волосся - вона ніколи не буде виглядати елегантною.

Детальніше: Зачіска

Капелюхи, рукавички, шарфи

Капелюхи йдуть не всім. Одних вони прикрашають, інших - псують. Тому, у кого дуже високий зріст або вузьке обличчя, слід купувати капелюх з низькою тулією. Для округлого обличчя краще висока капелюх з м'якими, опущеними полями. Капелюх з вузькими полями особливо до обличчя людям невисокого зросту.

Детальніше: Капелюхи, рукавички, шарфи

Красива хода і постава

Подивіться навколо, і ви побачите, як іноді йдуть по вулиці люди: один опустив плечі; в іншого руки бовтаються, як на шарнірах; у третього ноги човгають по тротуару, а четверта розгойдує стегнами, як манекенниця. Деякі, засунувши руки в кишені, враскачку, як матроси, пробиваються крізь Толна. Кожен по-своєму «оригінальний», а всі разом демонструють просто розбещеність, а за великим рахунком - неповага до оточуючих.

Детальніше: Красива хода і постава

Як правильно сидіти

«Сидіти пристойно - нелегке мистецтво». Це означає: «Не тримати голову так, ніби вона насаджена на кіл, і не розгойдувати нею з боку в бік». І далі: «Не схрещувати руки на грудях, не притискати їх до боків, не розставляти лікті, не вертіти віяло в руках, не грати пальцями, не вертіти чашку в руках, не поправляти зачіску або плаття». Потім слід вказівку: «Тримати корпус прямо, не сидіти в кріслі так, як ніби ви в нього вросли, не сповзати на край крісла, не соватися, немов сидиш на голках, не класти ногу на ногу! ..»

Детальніше: Як правильно сидіти