Духи

У всі часи жінка прагнула до краси, в якому віці їй хочеться виглядати привабливіше і молодше. Жіночність і чарівність забезпечуються поєднанням елегантного одягу, хорошої фігури, привабливої усмішки. Завершальний штрих у зовнішньому вигляді жінки - уміло підібрані духи.

Нерозумно купувати парфуми тільки тому, що їх запах модний в цьому сезоні. Вони цілком можуть вам не підійти. Навіть якщо ви вдало вибрали духи, все ж не слід користуватися ними з ранку до вечора, так як не створюється ефекту зміни настроїв ні у вас, ні в навколишніх. Найкраще мати набір парфумів, одеколонів і навіть туалетної води. Більш легкі або прості за складом придатні для повсякденного вжитку, а складніші - для модного одягу після полудня та вечірнього одягу. Деякі марки одеколонів і туалетної води можна використовувати навіть на ніч.

Жінка, зупинила свій вибір на одній марці духів і буквально купається в них цілий рік, пропитавшая цим ароматом весь свій одяг, наскільки банальна, настільки і старомодна. Вона цілком може навіть перестати чути цей запах. Один і той же сорт духів на всі часи не може постійно відповідати нашому душевному стану або підходити до всіх туалетів.

Необхідно пам'ятати, що улюблені запахи навіть дуже хороших і дорогих парфумів можуть змінитися під впливом індивідуальних хімічних особливостей власного тіла і навіть стати неприємними для оточуючих.

Якщо ви хочете випробувати нові для себе духи, з пробного флакончика каините одну краплю на зап'ясті і розітріть. Навіть якщо запах вам сподобався, не купуйте їх. Зачекайте 1:00. Аромат може змінитися, і ви відразу відчуєте це. Л якщо ви схильні до алергії, він може навіть спровокувати напад. Нарешті, запах може не сподобатися вашому чоловікові. Якщо по закінченні невеликого відрізка часу вам як і раніше подобаються парфуми, придбайте тільки невеликий флакон. Духи - це занадто інтимна річ, а духи, якими не користуються, - це марнотратство.

• Не варто купувати парфуми у великих флаконах.

• Зберігати духи треба в захищеному від яскравого світла місці.

• Не прагніть економити парфуми. Вони повинні використовуватися, інакше їх якість почне погіршуватися.

• Духи слід наносити тільки на шкіру, а не на хутра або тканини. Не перестарайтеся. Але, з іншого боку, не будьте і дуже невпевненими. Головне - упевненість, що це саме ваші духи, а не ті, якими може користуватися кожна.

• Найбільш відповідними точками для нанесення духів є мочки вух, ділянки за вухами, ямка на шиї, зап'ястя, область між грудей, згини рук.

Приемка товаров от поставщиков