Аксесуари

Гардероб сучасної жінки повинен відповідати стилю її життя, віком, захопленості. Одяг доповнюють аксесуари - біжутерія, шарфи, капелюхи, сумочки, взуття. Чим вони різноманітніші, тим легше знайти відповідний варіант одягу, створити гармонію. Зі смаком підібрані деталі дозволять виглядати модно і елегантно, підкреслять стиль. Безперечно, кращими прикрасами завжди були і залишаються краса і природність. Але красу жінки оцінюють і по таким деталям, як зачіска і взуття. Стертий каблук - ворог елегантності.

Що стосується аксесуарів, то поради тут такі:

• Великі, впадають в очі аксесуари, великі сумки, об'ємні рукавички, великі прикраси до костюма, яскраві жакети з сукна з гладкою лицьовою стороною, велика кількість вишивки, величезні капелюхи - тільки для великих жінок, переважно «широких в кості». Струнка, середнього зросту жінка повинна побоюватися того жахливого ефекту, який вона може зробити, одягнувшись подібним чином.

• Прикраси з натуральних і штучних дорогоцінних каменів та металів можна носити разом, якщо вони зі смаком підібрані.

• Вироби з срібла не вважаються ошатними прикрасами, навіть коли в них присутні напівкоштовні камені, якщо тільки вони не є шедевром ювелірного мистецтва. В цьому випадку прикрасу можна одягти до неофіційної одязі або ж до «домашньої» одязі. Коли в оправу з срібла вставлений гірський кришталь, прозорий або пофарбований, такі прикраси слід носити тільки в офіційній обстановці. Це ж правило відноситься до золотих або позолоченим прикрасам.

• Срібні і золоті прикраси можна комбінувати, але тільки в добре продуманому поєднанні. Наприклад, золота і срібна ланцюга в якості намиста можуть оживити темне плаття, але не варто разом з срібним намистом надягати золотий браслет. Набори, гарнітури прикрас часто подаються у якості подарунків. Вони включають намисто і сережки, можливо, разом з браслетом або кільцем одного малюнка або зразка. Їх ніколи не слід носити одночасно. Розділіть їх. Носіть намисто з кільцем, сережки з браслетом. Разом з ними ви можете носити весільну кільце.

Коли носять два або три кільця, особливо якщо всі вони із золота або із золота з перлами, це цілком відповідає гарному смаку. Те ж відноситься і до браслетів. Але тоді не надягайте намисто.

• Браслети можна замінити годинником-браслетом, прикрашеними штучними коштовностями.

• До вечірнього туалету не надягають годинник спортивного стилю. У той же час це єдина можливість надягти годинник, прикрашений діамантами, як натуральними, так і штучними.

Мода постійно змінюється, тому, незважаючи на всі її капризи, засвойте «золоте» правило, якому необхідно слідувати: завжди уникайте надмірностей! Переважно виглядати трохи скромніше, ніж уславитися людиною, що не знають міри ні в одязі, ні в прикрасах.

Пам'ятайте, що художник-модельєр, на жаль, завжди орієнтований на високу, струнку молоду жінку. Доказ тому - сторінки журналів мод. Якщо ж ви не така, будьте обережніше! Немає більш жалюгідного видовища, ніж літня повна матрона, що намагається виглядати як дівчинка-підліток. Дивлячись в дзеркало, оцінюйте себе об'єктивно, як якби ви шукали свій образ в перший раз. Коли закінчите огляд анфас і в профіль, будьте настільки ж критичні, оглядаючи себе зі спини. Якщо стоїть перед вами «незнайомка» вам подобається - значить, ви підготовлені. Якщо немає або ви не впевнені в знайденому образі - почніть спочатку.

Приемка товаров от поставщиков