Носовичок

Правила етикету поширюються і на користування носовою хусткою.

Можна користуватися одноразовими паперовими носовими хусточками - вони зручні у багатьох відношеннях. Їх висока всмоктуюча здатність дозволяє нам позбуватися моментів дискомфорту, витрачаючи дуже мала кількість часу.

Адже що нам, власне кажучи, потрібно від носової хустки?

Промокнути обличчя в жаркий день, допомогти носика в день холодний; причому зробити все це швидко, результативно і непомітно для оточуючих! Всім цим вимогам і відповідає паперовий хустинку. Ще один плюс - відпадає необхідність прання.

Ми не розглядаємо зараз випадок з сильною нежиттю (тут вже паперовими хусточками не обійтися!). Предметом нашої розмови є звичайнісінька буденне життя, коли потрібно допомогти собі в деяких делікатних моментах, не втрачаючи своєї гідності.

Особливість нашого клімату часом завдає людям певні незручності (особливо в період з вересня по мартапрель), коли від перепаду температур між вулицею і приміщенням починає буквально «капати з носа». І в цій ситуації упаковка паперових хустинок виявиться як не можна до речі!

Незалежно від того, паперовим хусткою ви вирішили скористатися або матер'яним, необхідно пам'ятати три головні правила.

Правило перше: не розкривайте хустку цілком, на повний розмір, навіть якщо він і невеликий.

Правило друге: не розкривайте хустку і не дивіться на його поверхню, після того, як ...

Правило третє: не намагайтеся потім складати хустку, надаючи йому художню форму. Просто заберіть його в сумочку або кишеню. Краще в сумочку, щоб під одягом не виникали непотрібні рельєфи. Якщо ви все зробите правильно, то ваш хустинку і так буде акуратненький і маленький.

Отже, який порядок дій? Для більшої наочності уявіть собі матерчатий хустку. Як правило, він складний в чотири рази. Його розгортають одним рухом так, що він приймає форму прямокутника. Залишається один згин. Згин розташований на долонях ближче до кінчиків пальців, а довгі краї хустки - до зап'ясть. Тепер підносять хустку до обличчя двома руками, наче тримають книжечку, і цій «книжечкою» закривають носик, злегка затискаючи його між пальцями правої і лівої руки. Після цього у вас в руках опинився квадратик. Цим квадратиком роблять уже відомі руху. Всього два рухи - і все в порядку! Забирають хустку. Якщо все ж залишилася необхідність, промокніть носик втретє.

Коли будете користуватися хусткою, утримайтеся від рефлекторних шмигання носом, інакше з хусткою ви не розлучитеся. Краще позбавитися від вологи один раз, ніж уподібнюватися фокусника і діставати хустки кожні півхвилини.

Що стосується паперових хусток, то маніпуляції з ними такі ж, що і з їх тканими побратимами, тільки інше додавання в упаковці. Тут ви дійте на свій розсуд - можете розгорнути хустку один раз, тоді у вас в руках буде вузька смужка, а можете розкласти (тільки вправно і швидко!) Хустка до форми квадрата.

У спеку, щоб промокнути обличчя, розгортати хустку й зовсім необов'язково. Якщо виникає необхідність (наприклад, влітку в транспорті) прибрати з чола краплини поту, не соромтеся це зробити! Ви будете виглядати набагато краще з чистим обличчям, діставши на кілька секунд хустку, ніж з особою, покритому великої потом, і все через недоречного збентеження!

Приемка товаров от поставщиков