Як правильно сидіти

«Сидіти пристойно - нелегке мистецтво». Це означає: «Не тримати голову так, ніби вона насаджена на кіл, і не розгойдувати нею з боку в бік». І далі: «Не схрещувати руки на грудях, не притискати їх до боків, не розставляти лікті, не вертіти віяло в руках, не грати пальцями, не вертіти чашку в руках, не поправляти зачіску або плаття». Потім слід вказівку: «Тримати корпус прямо, не сидіти в кріслі так, як ніби ви в нього вросли, не сповзати на край крісла, не соватися, немов сидиш на голках, не класти ногу на ногу! ..»

Особливі проблеми доставляють ноги. Зверніть увагу, в якому становищі перебувають ноги у пасажирів в громадському транспорті. Один розставив і витягнув ноги далеко вперед, інший сховав їх під сидіння. Його сусідка сидить, закинувши ногу на ногу, а ще хтось обхопив ногами ніжки сидіння. Це, звичайно, прояв індивідуальних, але не похвальних схильностей.

Будинки та серед друзів можна вибирати для себе найзручнішу позу. Проте в суспільстві не годиться витягати руки і ноги. Правильно - ставити ноги вертикально або трохи схрестити їх. На сучасних кріслах і диванах, де майже напівлежачи, можна сидіти, витягнувши ноги трохи вперед.

Чоловік, сідаючи і закидаючи ногу на ногу, не повинен підтягувати штанину так високо, щоб вище носка була видна гола нога.

Жінка, сідаючи, не піднімає сукню або пальто.

Приемка товаров от поставщиков