Зовнішній вигляд чоловіка

Чоловік, який стежить за собою, завжди виглядає доглянутим, одяг сидить на ньому красиво; черевики начищені, і каблуки їх в порядку; краватка акуратно зав'язаний і закриває з'єднання комірця, короткий його кінець надійно схований під довгим, якщо краватка звичайний. Якщо чоловік зав'язує галстук віндзорським вузлом, вузол повинен бути невеликим і акуратним. Якщо він носить метелика, вона не повинна виглядати як невеликий зім'ятий грудку. По можливості не варто купувати заздалегідь зав'язані краватки.

Чоловік, який приділяє увагу своєму зовнішньому вигляду, намагається не надягати костюм, якщо він не погладжу після першого дня, за винятком костюма, зшитого з такої тканини, яка може отвісеться за ніч. В останньому випадку, знімаючи брюки, треба повісити їх на поперечину стійки для вішалок або відразу на вішалку, причому на одній вішалці не повинно бути більше однієї пари штанів. Піджак вішають на плічки; гудзики повинні бути застебнуті, щоб він не втратив форму. Елегантний чоловік ніколи не одягне на другий день ті ж сорочку, нижню білизну чи шкарпетки, у нього завжди чистий носовичок. Нігті чисті, коротко підстрижені.

Для чоловіків з постійно зростаючою щетиною, схоже, немає іншого виходу, окрім як голитися два рази на день. А чоловік, який у вихідний день не голиться, нічим не краще жінки, яка до полудня не фарбується або носить бігуді.

Чоловік, який стежить за собою, ніколи не запустить волосся до такого ступеня, що його чергова стрижка стає помітною. Стрижеться він так часто, як потрібно для підтримання постійної зачіски. Чоловік, який намагається прикрити лисину довгим волоссям, зачесаним з боків або ззаду, повинен розуміти, що він нікого не обдурить і, швидше за все, буде виглядати досить дивно.

Сильно потіють чоловікам необхідно користуватися дезодорантами та засобами проти потовиділення. Якщо плями з'являються на капелюшної стрічці, її слід міняти як можна частіше. Ні одеколон, ні пудра не можуть замінити ретельне щоденне миття. Хороший одеколон завжди вважається ознакою гарного смаку. М'який, ненав'язливий запах одеколону або туалетної води підсилює враження ретельно стежить за собою чоловіки.

Чоловік, який бажає ховаю виглядати, зобов'язаний ретельно стежити за своїм одягом. Більшість чоловіків відчувають себе краще в старому капелюсі, яка звично і зручно сидить на голові, але зношена капелюх, як би вона не була дорога серцю, створює враження неохайності і недоглянутості. А сорочка просто повинна бути завжди чистою.

Про чоловіка можна судити з його черевиків. Можливо, що зовнішній вигляд - часто єдина підстава для того, щоб скласти уявлення про людину.

Догляд за собою - це, звичайно, щось більше, ніж гарна, чистий одяг, але охайний одяг багато в чому визначає зовнішній вигляд чоловіка. Уміння вибрати одяг може бути вродженим, може бути придбаним; досягти цього може кожен чоловік, якщо тільки забажає. Бізнесмени і вищі чиновники зазвичай добре одягнені, оскільки стандарти в одязі встановлюються тим колом, в якому вони обертаються. Але одні тільки гроші не гарантують позитивного результату.

Гардероб чоловіка

Найкраще в якості «базової моделі» придбати собі костюм на кожен день, тобто костюм з матеріалу непомітного кольору в дрібну клітку або смужку костюм строгий, з темно - сірого, темно-синього або чорного матеріалу, в якому личить бути присутнім на заходах святкових або урочистих

Якщо цідва костюми вміло підібрати за кольором, то в деяких випадках їх можна використовувати, комбінуючи один з іншим.

Ці два костюма може добре доповнити комбінований костюм спортивного типу, на кожен день. Такий костюм тепер все частіше одягають на роботу. Він складається з брюк і піджака, які можуть відрізнятися за кольором і малюнком, але повинні гармонійно доповнювати один одного. Так, до піджака в клітку або в смужку найкраще підходять однотонні брюки, а до штанів в клітку або в смужку - однотонний піджак.

Детальніше: Гардероб чоловіка

Чоловіки на урочистих заходах

Краще всього надіти темний костюм - однобортний або двобортний. На офіційні торжества і державні прийоми зазвичай надягають саме такий костюм.

Детальніше: Чоловіки на урочистих заходах

Про краватку

Краватка майже завжди відображає смак власника.

В цілому ж рекомендується поряд із строкатими краватками з шовку, штучного шовку або штучного волокна придбати два-три вовняних однотонних краватки, які можна спокійно носити з будь-яким спортивним або комбінованим костюмом. Вибір краватки залежить від кольору і малюнка тканини костюма, а також від його фасону.

Детальніше: Про краватку

Про шкарпетки

Колір чоловічих шкарпеток також заслуговує того, щоб про нього сказати особливо. У будь-якому випадку вони повинні бути темніше, ніж костюм, являючи собою перехід від кольору костюма до кольору взуття.

Детальніше: Про шкарпетки