Чоловіки на урочистих заходах

Краще всього надіти темний костюм - однобортний або двобортний. На офіційні торжества і державні прийоми зазвичай надягають саме такий костюм.

Ще не вийшли повністю з моди фрак і смокінг, які служать виключно вечірнім костюмом. На дипломатичних прийомах або урочистих вечорах можна зустріти людей у фраках і комбінованих костюмах. При цьому слід мати на увазі, що існують точнейшие приписи щодо не тільки крою такого костюма, але і всіх інших атрибутів до нього. Дипломати, співробітники торгових представництв, а також учасники великих міжнародних зустрічей культурного, економічного чи наукового характеру повинні розбиратися в подібного роду туалетах, так як вони з ввічливості повинні пристосовуватися до діючого щодо костюма регламенту.

Візитку надягають, коли йдуть на денні прийоми, на урочисті засідання в університетах та наукових установах. Фрак і смокінг одягають в тому випадку, якщо в запрошенні зазначено «вечірній костюм». У цих випадках завжди мається на увазі фрак або смокінг.

Якщо вказано «малий вечірній туалет» - це означає, що запрошений повинен прийти в смокінгу: якщо у вас смокінга немає, можна прийти в комбінованому вечірньому костюмі, але ні в якому разі не можна з'явитися у фраку.