Зовнішність, одяг

Зовнішній вигляд відіграє значну роль у виникненні симпатії чи антипатії при першій зустрічі з людиною. Недарма ж виник афоризм: «Зустрічають по одягу ...».

Щоб бути прийнятим в суспільстві, необхідно одягатися відповідно до правил пристойності.

Найбільше значення одязі надається в діловому світі Що стосується повсякденного життя, то головне, щоб «костюмчик сидів»: був чистим, випрасуваний і доречним в певній ситуації. Не секрет, що заняття спортом вимагають певної одягу, танцювати диско незручно в діловому костюмі, а на переговори не приходять у вечірніх сукнях.

Одне з найважливіших правил - взуття завжди має виглядати бездоганно. Аксесуари підбираються в тон. Кольорове рішення наряду не повинно перевищувати 3 - 4 контрастних відтінків. Жінки повинні також подбати про тон панчіх (як правило, найбільш універсальні панчохи тілесного кольору), чоловіки ж повинні підбирати шкарпетки в колір взуття. Носити шкарпетки з сандалями - поганий тон.

Для строгих костюмів підходить взуття темно-коричневого та чорного кольорів, практична і ходова. Світло-коричневі або коричневі черевики абсолютно не підходять до чорного костюма. Але чорні черевики цілком гарні до коричневого костюма. Черевики на товстій підошві, грубі спортивні черевики і сандалети підходять тільки до спортивної, але не до вихідний одязі.

Жінки повинні знати, що до джинсів підходить спортивне взуття, а не туфлі на високих підборах або човники. Однак до елегантним брюкам потрібна і елегантна взуття. Головним критерієм при виборі одягу є її відповідність обстановці та соціального статусу людини. Вибір різних предметів одягу залежить від смаків людини, його фігури, віку, від його фінансових можливостей і суспільного становища.

Необхідно постійно контролювати себе, щоб не робити необдуманих покупок і завжди прикидати, чи підходить новий предмет одягу по стилю, матеріалу і кольору до вже наявних у вас речей, чи можна носити його з іншими речами? Враховуючи це, можна зберегти гарний настрій, час і гроші!

Найважливіше правило полягає в наступному: одягатися потрібно гак, щоб одяг підкреслював індивідуальність людини.

І друге правило: краще і вигідніше мати трохи дорогих і розумно підібраних, придбаних на довгий час речей, ніж купувати дешеві речі низької якості, які швидко втрачають вигляд.

Породообразование в собаководстве

Елегантність - основне правило гарного тону

Мода, який би постійної вона не здавалася, неминуче змінюється. Наші уявлення про елегантність, красу і привабливість зовнішнього вигляду людини теж змінюються.

Сімдесят років тому миловидність жінки визначали «профіль», великі очі, пишне волосся. Найбільшим успіхом користувалися в той час жінки, що мали тонкі, ніжні руки, філігранні ступні і шкіру обличчя кольору стиглого персика.

Детальніше: Елегантність - основне правило гарного тону

Культура одягу

Культуру людини в першу чергу підкреслює його одяг. Зі смаком підібраний одяг і охайний вигляд роблять людину упевненим, зібраним, енергійним і, врешті-решт, більш привабливим для оточуючих.

Дзеркало і домашні ваги є кращими порадниками для тих, хто прагне виглядати елегантно. Навіть якщо у вас немає таких ваг, все одно необхідно час від часу контролювати свою вагу і дивитися у дзеркало перед кожним виходом з дому. У дзеркалі, досить великій і добре освітленому, повинна відображатися вся фігура. Не вірте дзеркалу, підвішеному похило; воно, правда, вигідно приховує зайву повноту, але все ж не дає об'єктивного уявлення про ваш теперішньому зовнішньому вигляді. Дзеркало слід вішати вертикально. Воно здатне підказати кожному: чи достатньо охайно і модно він виглядає, чи відповідають його зовнішність і туалет майбутнього виходу.

Детальніше: Культура одягу

Мода і етикет

Правила щодо того, як одягатися, що діяли в певних колах суспільства, що пішов у минуле, зберігають для нас силу тільки в дуже рідкісних, виняткових випадках.

Тепер уже не те, що двісті п'ятдесят років тому, коли вирішальне значення мав колір сукні, і коли кількість золотих гудзиків на сукні строго відповідало положенням, яке людина займала в суспільстві. Однак люди не стали менш вимогливими до одягу.

Навпаки, щодо моди вимоги але порівняно з попередніми епохами дуже зросли, тепер мода не служить вузькому прошарку суспільства, і проходження їй - природна потреба всіх громадян.

Детальніше: Мода і етикет

Домашній одяг

Необхідно стежити за своєю зовнішністю та одягом завжди, в тому числі і перебуваючи вдома. Господиня сама вирішує, що їй краще одягти для готування на кухні або для прибирання квартири: зручне домашнє плаття або модно скроєний фартух.

Будинки халат або піжама служать тільки для того, щоб вранці і ввечері вирушити у ванну кімнату. В інший час потрібно одягнутися повністю, зручно, чисто й акуратно. Особливо жінка повинна одягатися будинку красиво. Зовсім не личить залишати на цей випадок вицвілі, тісні або розтягнулися речі. Одягнутися будинку до особі необхідно для нашого власного доброго самопочуття, не кажучи вже про те, що в будинок можуть зайти і чужі. Тому замість того, щоб одягати речі з "домашнього переобліку", жінці слід пристосувати старі речі так, щоб вони представляли собою пристойний домашній костюм. Він повинен бути не тільки зручним, але і сучасним. Немає ніяких виправдань на користь того, щоб жінка вдома виглядала «допотопно». А тим часом нерідко жінка, змайстрував собі вдалий домашній наряд, ховає його в шафу, вирішивши, що він занадто гарний, щоб носити вдома.

Детальніше: Домашній одяг