Мода і етикет

Правила щодо того, як одягатися, що діяли в певних колах суспільства, що пішов у минуле, зберігають для нас силу тільки в дуже рідкісних, виняткових випадках.

Тепер уже не те, що двісті п'ятдесят років тому, коли вирішальне значення мав колір сукні, і коли кількість золотих гудзиків на сукні строго відповідало положенням, яке людина займала в суспільстві. Однак люди не стали менш вимогливими до одягу.

Навпаки, щодо моди вимоги але порівняно з попередніми епохами дуже зросли, тепер мода не служить вузькому прошарку суспільства, і проходження їй - природна потреба всіх громадян.

Втрачають актуальність правила, за якими доводилося мало не щодня купувати собі нове бальне плаття або фрак. У наш час це неекономічно і безглуздо. Але в театр все-таки не прийнято ходити в домашньому плаття або вельветових джинсах. Або ж, скажімо, всі сприйняли б як грубу нетактовність поява когось на похоронах в спортивних штанах чи в літньому пляжному сукню.

Раціонально підібрана і акуратна одяг свідчить про добрий смак її власника.

Можна одягатися зі смаком і не мати битком набитий платтяна шафа.

Не слід ганятися за кожною новинкою моди, краще, купуючи нову сукню, продумати, яке вам потрібніше і найчастіше потрібно. Сучасна мода визначається і новими видами тканин.

Якими б можливостями ви не мали, кількість одягу залежить не від розміру наявної суми, а в першу чергу від звичок і способу життя.

Вибір сукні залежить від того, де ви з більшою охотою проводите вільний час - на мотоциклі і спортивному майданчику, в театрі і на концерті або в кіно і молодіжному клубі. Театралові потрібні строгі костюми, білі сорочки і нарядні краватки. Той, хто більшу частину вільного часу проводить на тренуваннях, поповнює гардероб пуловерами, спортивними сорочками та шкіряними куртками.

Зі збільшенням вільного часу розширюється і коло інтересів. Тепер багато хто хоче знати, як підібрати собі гардероб, щоб одні предмети туалету доповнювали інші і щоб вони дійсно людині «йшли».

Пройшли часи тієї моди, слідувати якій було обов'язково для всіх. Мода стала демократичною, елегантною і вже нікому нічого не нав'язує.

Раніше для того, щоб вважатися модно одягненою, жінці доводилося кожен сезон повністю оновлювати свій гардероб. Сьогодні ж цілком достатньо бути в курсі нових віянь у моді і вміти їх застосовувати по власним смакам. Це, а також високий ступінь інформованості завдяки пресі, радіо та телебаченню дають жінці можливість набагато яскравіше підкреслити свою індивідуальність. Мода стала вільною і незалежною від станових забобонів та вікових відмінностей.

Єдине, до чого прагне мода, - це йти в ногу з часом. Сучасна мода надає нам в цьому відношенні необмежені можливості. Вона абсолютно розкута і чужа небудь претензійності. Тільки від нас самих залежить, чи зуміємо ми правильно користуватися нею і не упустимо Чи є шанси, що пропонуються нам нею в такому достатку. Адже мода, як і раніше, відіграє важливу роль в нашому житті, будучи зовнішнім проявом нашої особистості.

Але саме тому, що мода дозволяє все, саме головне - вміти зробити правильний вибір.

Жінки, а нерідко і молоді дівчата в питаннях моди часто проявляють більше кмітливості, ніж консерватори-чоловіки.

Жіноча мода змінюється швидше, ніж чоловіча. Спідниці та жакети бувають то зовсім короткими, то - кілька ліг потому - знову довгими. Іноді талія майже зникає, або її піднімають, а потім знову опускають.

Колірна гамма і фактура матеріалів для жінок набагато різноманітніше, ніж для чоловіків, і, звичайно, різні модні прикраси - це теж для жінок. Але було б помилкою вважати, що чоловіки зовсім відлучені від моди. Зростаючий інтерес до моди у сильної половини людства - явна тенденція останніх років.

Породообразование в собаководстве