Домашній одяг

Необхідно стежити за своєю зовнішністю та одягом завжди, в тому числі і перебуваючи вдома. Господиня сама вирішує, що їй краще одягти для готування на кухні або для прибирання квартири: зручне домашнє плаття або модно скроєний фартух.

Будинки халат або піжама служать тільки для того, щоб вранці і ввечері вирушити у ванну кімнату. В інший час потрібно одягнутися повністю, зручно, чисто й акуратно. Особливо жінка повинна одягатися будинку красиво. Зовсім не личить залишати на цей випадок вицвілі, тісні або розтягнулися речі. Одягнутися будинку до особі необхідно для нашого власного доброго самопочуття, не кажучи вже про те, що в будинок можуть зайти і чужі. Тому замість того, щоб одягати речі з "домашнього переобліку", жінці слід пристосувати старі речі так, щоб вони представляли собою пристойний домашній костюм. Він повинен бути не тільки зручним, але і сучасним. Немає ніяких виправдань на користь того, щоб жінка вдома виглядала «допотопно». А тим часом нерідко жінка, змайстрував собі вдалий домашній наряд, ховає його в шафу, вирішивши, що він занадто гарний, щоб носити вдома.

Як правило, чоловіки носять вдома трикотажний костюм спортивного крою або джинси. Іноді для цього служать піджак та брюки, які вже не годяться для виходу. Нічого страшного, якщо по квартирі чоловік ходить у сорочці з залатаним рукавом або брюках з художньої штопанням на коліні. Це виглядає навіть мило. Головне, щоб і старі речі вчасно здати в чистку, пришити гудзики, випрасувати.

Якщо гість застане вас в піжамі, на ніс потрібно надіти халат. Те ж саме слід робити і під час перебування в чужому будинку або в будинку відпочинку. Тапочки як у чоловіків, так і у жінок повинні бути не потоптані і чистими.

Запрошених гостей господарі ніколи не приймають в тапочках, хоч і не всякий раз господиня зобов'язана одягатися в найкраще вбрання, особливо якщо гостя прийде в звичайному повсякденному сукню. У домашній обстановці демонстрація укороченого до колін бального плаття не справить на оточуючих належного враження, незважаючи на красу матеріалу. Навпаки, Хазяйка виглядає привабливіше, якщо вдома на ній практичний і зручний брючний або спортивний костюм або домашнє плаття.

Пройшли ті часи, коли єдиною підходящою домашньої одягом вважалися горезвісні халатики, в тому числі і купальні. У наш час домашній одяг - досить велика сфера впливу модних тенденцій!

Зручна і святковий одяг у святковий вечір допоможе жінці скинути вантаж повсякденних турбот, відчути себе не тільки господинею дому, дружиною, матір'ю, але і дасть можливість відчути себе просто жінкою, якій хочеться відпочити, трохи розважитися, розслабитися і помріяти. Що ще може в такому ступені сприяти цьому чудесному перетворенню, як не вбрання: ефектний, естетично довершений!

Чому б не дозволити собі трохи розкоші в колі близьких?

Для чоловіків настільки ефектний костюм, призначений для святкових сімейних вечорів, мода поки ще не придумала. Але в будь-якому випадку це не повинні бути джинси, доповнені в'язаним светром або картатій сорочкою. Подібний наряд гарний тільки для буднів. Мабуть, найкраще для прийому гостей надіти світлі брюки і сорочку. Вона не повинна бути занадто строкатим, але і не обов'язково однотонної. Не слід надягати темну сорочку, вона виглядає дуже буденно. Світла сорочка викликає відчуття свіжості, чистоти. Штани й сорочка з ремінцем хусткою замість краватки гарні в прохолодний літній вечір. Взимку ж краще надіти костюм в комплекті. Якщо в квартирі тепло, господар, отримавши на це дозвіл, може зняти піджак і запропонувати гостям наслідувати його приклад.

Породообразование в собаководстве