Скатертина

Біла скатертина призначається для всіх урочистих подій та свят, її перевага в тому, що на ній виглядає посуд будь-якого кольору і стіл можна прикрасити будь-якими квітами. Троянди, кришталеві келихи, срібло свічників і старовинний фарфор, не кажучи вже про хороше, старому вини, допоможуть створити саме ту атмосферу, яка повинна панувати при святкуванні заручин або річниці весілля.

Створенню весняного настрою сприяють скатертину ніжних пастельних тонів рожевого, блакитного або світло-зеленого, прикрашена білою вишивкою. Прекрасним доповненням будуть весняні квіти: конвалії, тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси або гілочки верби.

Льоту, гарячому і жаркого як саме сонце, підійде жовта скатертина з ніжною вишивкою жовтого, білого кольору або кольору охри. Стіл можна прикрасити квітами з вашого саду, польовими квітами, кошиками з фруктами, колосками пшениці - символом цієї пори року.

Осінь дихає спокоєм, тишею, до цього часу року, мабуть, найкраще підійде скатертина кольору охри, а прикрасять його блюда з фруктами, букети осіннього листя. Адже як гарний сам ио собі один лише виноград: жовтий, зелений, червоний, чорний. А яблука, груші, сливи? І чому б не прикрасити стіл пір'ям фазана, якщо сьогодні ви частуєте своїх гостей фазаном?!