Молодіжна вечірка

Коли затівається молодіжна вечірка вдома, батьки повинні самі вирішити: чи залишитися їм у квартирі, познайомитися з запрошеними, а пізніше піти в іншу кімнату; бути вдома і зовсім не показуватися або кудись піти. Але ні син, ні дочка не повинні ставити ніяких умов батькам.

Якщо мати входить у кімнату, де проходить вечір, господар або господиня переривають розмову, танець і пропонують: «Назвіться моїй мамі».
Ви проявіть увагу до своїх сусідів, якщо попередьте їх про передбачуване вечорі. Роззброєні такою ввічливістю, вони не будуть потім стукати в стіну або приходити в піжамі з протестом.
Цілком достатньо, якщо на такому вечорі виявиться невелику кількість бутербродів, що-небудь солодке, фрукти та багато напоїв. Якщо такий домашній «буфет» робиться вскладчину, можна заздалегідь домовитися, хто що приносить.
Але, зрозуміло, аж ніяк не «буфет» вирішує успіх вечора. Тут значно більше важливі добрі касети та диски. Про це в першу чергу слід подбати його ініціатору.
Якщо господар будинку не обізнаний у цих питаннях, краще доручити подбати про музику більш досвідченого товариша.
Кожен юнак зобов'язаний мінімум один раз запросити на танець господиню будинку.
Господар будинку повинен потурбуватися про те, щоб кожну гостю хто-небудь проводив додому, і самому проводити тих, для кого він не знайшов «опікунів».

Формирование научного мировоззрения у школьников