Макіяж

З незапам'ятних часів жінки прагнули виглядати привабливіше, ніж вони є, і тоді ж стали використовувати для цієї мети різні засоби. Сьогодні в розпорядженні представниць прекрасної статі цілий арсенал різноманітних косметичних продуктів. Проте їх застосування не повинно перетворюватися для сучасної жінки в самоціль, а має лише сприяти утвердженню її стилю і виявлення індивідуальності. Призначення косметики не в тому, щоб змінити обличчя, а в тому, щоб виявити найбільш привабливі риси.

Непомірне вживання косметики робить всіх жінок старше - будь то п'ятнадцятирічна дівчина чи жінка, якій за тридцять. Після досягнення певного віку жінкам слід скоротити використання косметики, довівши її до розумних меж і віддаючи перевагу неяскравим фарб. Слід також пам'ятати, що денний макіяж повинен бути приглушеннее, ніж вечірній.

Можна без перебільшення сказати, що руки - це своєрідна «візитна картка» будь-якої людини. Ретельному догляду за руками повинні приділяти увагу не тільки жінки, а й чоловіки, стежачи в першу чергу за чистотою і охайністю.

Колір лаку для нігтів повинен поєднуватися з кольором губної помади. Неприпустимо залишати на нігтях облупився або частково зійшов лак, в цьому випадку краще відразу зняти його спеціальною рідиною.

Приемка товаров от поставщиков